Kamera Çekimleri

 

Merhaba, Bu Sayfada…. Kamera Çekimlerimiz Hakkında Bilgi Ediniyorsunuz Demektir. İhtiyacınız Olan Bütün Bilgileri Bu Sayfadan Bulabilirsiniz. Buradaki Örnek Videoları Kaliteli İzlemek İçin Videonun Sağ Alt Köşesindeki Ayar Sekmesinden, Yüksek Kaliteyi Seçmelisiniz.

Levent Fotoğrafçılık’ın Müşterilerine Sunduğu 3 Farklı Kamera Çekimi Seçeneği Mevcuttur.
Bunlar Sırasıyla;

  1. Aktüel Kamera Çekimi
  2. Gold Kamera Çekimi
  3. Exclusive Kamera Çekimi

Aktüel Kamera Çekimleri

Aktüel Kamera; Tek Kamera İle, Omuz’da… Tripod’da ve Monopod’da Hareketli Çekilen Video Çekim Tekniğidir.

Örnek Video’da İzlediğiniz Gibi, Size Özel Bir Düğün Fragmanı İle Süslü Bir Slayttan Oluşan Bir Girişi Vardır. Videonun Gerisi Normal Şekilde Akmaya Devam Eder.

 

 

Gold Kamera Çekimleri

Gold Kamera; Bir Adet Aktüel Kamera İle Bir Adet Sinematik Kamera Olmak Üzere, İki Adet Kamera İle Çekim Gerçekleşir. Aktüel Kamera’nın Görevini Biliyorsunuz. Sinematik Kamera’nın Görevi İse Sadece Gelin Damadın En Özel Anlarını ( Nikah-İmza-Pasta-Dans-Vs.Vs.Vs) Kayda Alıp, O Video Karelerinden Size Özel Klip Yapmaktır.

Örnek Video’da İzlediğiniz Gibi, Size Özel Bir Düğün Fragmanı İle Sinematik Bir Klip Yanısıra, Süslü Bir Slayttan Oluşan Bir Girişi Vardır. Videonun Gerisi İki Kameranın Kurgulanmış Görüntüleri İle Akmaya Devam Eder.

Exclusive Kamera Çekimleri

Exclusive Video Çekimleri Bir Adet Jimmy Jip, Bir Drone, Bir Adet Sinematik Kamera Olmak Üzere 3 Adet Kamera İle Çekimler Gerçekleşir. Bu 3 Kamera Kaydının Kurgulanması İle Oluşturulan Videolar Örnek Fragmandaki Gibi Sizlere Özel Kutusunda Sunulur.

Örnek Videoda İzlediğiniz Gibi Bir Fragmanlarınız Olacaktır. Videonun Gerisi Üç Kameranın Kurgulanmış Görüntüleri İle Akmaya Devam Eder.


Kategoriler