levent-albeyoğlu

Levent Albeyoğlu / Fotoğraf Sanatçısı - Yönetmen

2000 yılında İzmir/Selçuk’da Stüdyo Ercanda sadece yaz tatillerinde akşam düğün salonlarında kameramanlık yaparak başladım bu mesleğe ve lise bitince dükkan personeli olarak stüdyo çekimleri, baskı ve film yıkama işleri yapıyordum. Ama içimdeki fotoğraf ve video aşkı çok fazlaydı o yüzden 2004 yılında kendi video kameramı ve fotoğraf makinemi alarak artemis productions adı altında kendi sistemimi kurdum ve stüdyo Ercan’dan ayrıldım.

Arkadaşım Sercan Yürük ile sadece düğün fotoğrafı ve kamerası çekiyordum. Ara ara Stüdyo Ercan’ın gönderdiği işleri de yapıyorduk. Ara ara başka işlerde de çalışmıştık araya askerlik üniversite falanda girmişti. Ama bu süreçte kısa filmler ve uzun metraj amatör film çekmiştik. 2010 yılında tekrar Stüdyo Ercan’a çalışmak için girmiştim. 4 yıl daha çalıştım.

2014 yılında hayalim olan Levent Fotoğrafçılığın açılışını gerçekleştirdim. Eksik kalan yönlerimi geliştirmek adına çeşitli Workshoplar’a katıldım.

Bu eğitimlerden bana en çok faydası olan ve beni ben yapan adam Yunan fotoğrafçı Sakis Batzalis idi. Şu anda kendisini ustam diye kabul ederim. Benim içimdeki ışığı kontrol etme mekanizmasını ortaya çıkaran ustamdır.

Profesyonel Hizmetlerimiz

100%
Düğün Fotoğrafçılığı

En Özel Gününüzde, Düğün Fotoğraflarınızı Sinema Tadında Çekiyorum.

100%
Düğün Klibi

Düğün Günü, Kuaför-Hazırlık-Gelin Alma-Nikah-Pasta Gibi En Özel Anlarınızdan Oluşan Bir Düğün Hikayesi Yapıyoruz.

100%
Reklam & Tanıtım

İşletmenizin, Sosyal Medya ve Daha Farklı Platformlarda Yayımlanması Üzere... Tanıtım Filmi ve Reklam Fotoğraflarını Çekiyoruz.

100%
Havadan Görüntüleme

Uçuş Ehliyetli Personelimiz ile Drone Çekimleri ve Havadan Görüntüleme Hizmetimiz Vardır.

Sertifikalarım

_MG_2288
_MG_2287
_MG_2286
_MG_2285